Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Virtualna izložba radova IDIVA 2015

Virtualna izložba radova IDIVA 2015

Ove godine od 03.-06.06. 2015. po drugi puta održava se na internetskim stranicama u svojevrsnoj „Virtualnoj stvarnosti“ IDIVA 2015 predstavljanje maturalnih radova učenika.
IDIVA i nadalje zadržava sustav ocjenjivanja od strane stručnog žirija te kao novost pruža mogućnost posjetiteljima internetskih stranica da mogu glasati za svoje favorite. Ove godine i Tehnička škola Požega ima svoje predstavnike, to su

  • Dario Brkić sa radom "KUĆNA INSTALACIJA UPRAVLJANA RAČUNALOM". Dario  i njegov mentor Tomislav Marković dipl.ing. već su ove godine rad predstavljli na Državnoj smotri tehničke kulture u Zagrebu gdje su ostvarili značajan rezultat,
  • Marko Brnčić i mentor Martin Kaprel s radom "H Mjenjač s USB izlazom",
  • Matko Pavičić i mentor Martin Kaprel s radom "Univerzalni transporter".

Ovim putem vas obaviještavamo da na sljedećem linku http://idiva.divz.hr/index.php?page=2015 možete pronaći i pregledati radove naših učenika te ih ocjeniti i na taj način dati svoj glas putem vašeg facebook profila.