Početna Državna matura

Državna matura

Obavijest o podjeli potvrda o položenim ispitima jesenskog roka državne mature u šk. god.2020./2021,

Potvrde o položenim ispitima državne mature učenici mogu preuzeti 17.9. (petak) u kabinetu državne mature (kraj učionice 15) u razdoblju od 9.30 do 10.30 sati.

S obzirom na epidemiološku situaciju, učenici obavezno moraju koristiti zaštitnu masku prilikom preuzimanja potvrda.

Učenik koji nije u mogućnosti preuzeti potvrdu, može ovlastiti bliskog srodnika (roditelj, brat, sestra) koji treba imati učenikovu fotokopiranu osobnu iskaznicu.

Napomena: podjela potvrda ne može biti prije navedenog datuma. Učenici koji imaju upis na fakultetu prije ili na dan podjele, mogu svoje potvrde donijeti i naknadno (kako i piše u obavijesti o upisu na studijske programe).

Poštovani učenici,

u srijedu 8.rujna 2021. u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature jesenskog roka 2020./2021.

Od 8.rujna 2021. od 12:01 sati do 10. rujna 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

- ukoliko uočite da vam je neki od zadataka netočno ocijenjen/bodovan imate pravo uložiti prigovor

- obavezno mi pošaljite poruku putem maila i poslat ću vam Obrazac prigovora za učenike (obrazac je u word formatu pa ga učenik bez problema popunjava elektroničkim putem)

- učenik mailom vraća popunjeni obrazac ispitnom koordinatoru - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak s kratkim obrazloženjem.

VAŽNO! Konstatacije da nedostaje bod ili dva za prolazak ili da ste zaboravili prepisati odgovore na list za odgovore i sl. nisu valjani argumenti te ih nemojte koristiti.

FileOpisFile size
Download this file (Obrazac_prigovora_za učenike.doc)Obrazac_prigovora_za učenike.doc 60 Kb

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature u ljetnom roku školske godine 2020./2021. bit će 23.7.2021. (petak) u učionici broj 5 prema sljedećem rasporedu:

• 4a - 9.00 - 9.15
  • 4b - 9.15 - 9.30
  • 4e - 9.30 - 9.45
  • 4f - 9.45 - 10.00
  • 4h - 10.00 - 10.15

Poštovani učenici,

u srijedu 14. srpnja 2021.u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021.Od 14. srpnja 2021. od 12:01 sati do 16. srpnja 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje.

FileOpisFile size
Download this file (Obrazac_prigovora_za učenike.doc)Obrazac prigovora za učenike 60 Kb

FileOpisFile size

Termini priprema za državnu maturu

Pripreme za državnu maturu održat će se prema slijedećem rasporedu:

• 23.1.2021. strani jezik u 8h
  • 30.1.2021. hrvatski jezik u 8h
  • 6.2.2021. matematika u 8h
  • 13.2.2021. strani jezik u 8h
  • 20.2.2021. hrvatski jezik u 8h
  • 27.2.2021. matematika u 8h
  • 6.3.2021. strani jezik u 8h
  • 13.3.2021. hrvatski jezik u 8h
  • 20.3.2021. matematika u 8h
  • 27.3.2021. strani jezik u 8h
  • 17.4.2021. hrvatski jezik u 8h
  • 24.4.2021. matematika u 8h
  • 8.5.2021. strani jezik u 8h
  • 15.5.2021. hrvatski jezik u 8h
  • 22.5.2021. matematika u 8h

Obavijest o podjeli potvrda o položenim ispitima jesenskoga roka državne mature u šk. god. 2019./2020.

Potvrde o položenim ispitima državne mature učenici mogu preuzeti 16.9.2020. (srijeda) u kabinetu državne mature (kraj učionice 15) u razdoblju od 14.00 do 15.00 sati.

Ispitna koordinatorica

Martina Marjanović, prof.

OBAVIJEST PRISTUPNICIMA ISPITA DRŽAVNE MATURE U JESENSKOME ROKU- PRIGOVOR NA OCJENJIVANJE

Poštovani učenici,

u srijedu 9. rujna 2020.u 12:00 sati bit će objavljeni rezultati ispita državne mature jesenskoga roka 2019./2020.

Od 9. rujna od 12:01 sati do 11. rujna do 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje. Preporuka je da zbog situacije s Covid 19 prigovore odradimo online.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

- učenik mailom vraća popunjeni obrazac ispitnoj koordinatorici - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak.

Prigovore poslane poslije navedenog roka neću razmatrati niti evidentirati.

Konačna objava rezultata bit će 16.9.2020. u 9:00 sati.

Ispitna koordinatorica

• «