Početna Natječaji

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA

- Za radno mjesto Nastavnik/ca hrvatskog jezika, na određeno, puno radno vrijeme temeljem natječaja od 23.02.2021. izabrana je Đ. Š., mag. educ. croat,

- Za radno mjesto Nastavnik/ca hrvatskog jezika, na određeno, nepuno radno vrijeme temeljem natječaja od 23.02.2021. izabrana je N. G., mag. educ. philol. croat.

- Za radno mjesto Nastavnik/ca tjelesne i zdravstvene kulture, na određeno, nepuno radno vrijeme temeljem natječaja od 05.03.2021. izabran je A. Č., mag. kineziologije.

U Požegi, 17. ožujka 2021. godine

Poziv za testiranje

OBAVIJEST I UPUTE O TESTIRANJU KANDIDATA PRIJAVLJENIH

NA NATJEČAJ ZA POPUNJAVANJE RADNOG MJESTA

- Nastavnik/ca hrvatskog jezika, na određeno, puno radno vrijeme (zamjena za radnicu na bolovanju),

- Nastavnik/ca hrvatskog jezika, na određeno, nepuno radno vrijeme (12 sati u nastavi tjedno),

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnik/ica hrvatskog jezika na određeno, puno radno vrijeme, KLASA: 602-03/21-01/7, URBROJ: 2177-12-01-21-1, od 23. veljače 2021. godine, objavljenog na oglasnoj ploči te web stranicama HZZ-a i Tehničke škole, Požega, obavještava kandidate koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave, te koji ispunjavaju propisane formalne uvjete po natječaju, kako će se testiranje (pisani dio) te razgovor (intervju) održati dana 10. ožujka 2021. godine (srijeda) s početkom u 12:00 sati u prostorijama Tehničke škole, Ratarnička 1, Požega.

Pri dolasku na testiranje, svi su kandidati dužni sa sobom imati važeću osobnu iskaznicu. Kandidat koji ne pristupi testiranju smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj i više se neće smatrati kandidatom.

Više...

Natječaji - nastavnik TZK

U prilogu pogledajte aktualni natječaj za nastavnika TZK-a.

Download this file (Natječaj TZK.pdf)Natječaj TZK.pdf 489 Kb

Aktualni natječaji

U prilogu pogledajte aktualne natječaje:

FileOpisFile size
Download this file (Nastavnik hrvatskog jezika.pdf)Nastavnik hrvatskog jezika.pdf 489 Kb
Download this file (Suradnik u nastavi.pdf)Suradnik u nastavi.pdf 490 Kb

Nastavnik elektro grupe predmeta

U prilogu pogledajte aktualni natječaj za nastavnika elektro grupe predmeta:

FileOpisFile size
Download this file (natječaj elektrotehnika.pdf)natječaj elektrotehnika.pdf 124 Kb

Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima

Objavljen je javni poziv za Projekt "Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima" za 2020. godinu
Prijave se zaprimaju od 27.10. do 30.11.2020. godine, a prijaviti se mogu svi učenici trogodišnjih zanimanja koji zadovoljavaju uvjete natječaja.

U privitcima članka su obavijest o objavljenom javnom pozivu te obrazci potrebne dokumentacije za prijavu.
Ističemo da je jedan od uvjeta i prosjek ocjena iz prethodnog razreda koji mora iznositi minimalno 3,00. Učenici koji imaju manji prosjek od navedenog ne zadovoljavaju uvjetima natječaja te se mogu prijaviti ali neće dobiti stipendiju.

FileOpisFile size
Download this file (obavijest.docx)obavijest.docxObavijest o stipendiranju učenika u 2020.69 Kb
Download this file (Obrazac 1.pdf)Obrazac 1.pdfObrazac517 Kb
Download this file (prijavni_obrazac.doc)prijavni_obrazac.doc 224 Kb