Početna Objave

Objave

Obavijest o organizaciji višednevne izvanučioničke nastave

O B A V I J E S T

Temeljem čl. 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih Aktivnosti izvan škole (NN:67./14., 81./2015.), Povjerenstvo za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 01./2018. – REPUBLIKA ČEŠKA, PRAG, obavještava ponuditelje da je na roditeljskom sastanku III. a, b, e, f, h. razreda, održanom 19. veljače 2018. godine, većinom glasova izabrana ponuda Turističke agencije APP-a, d. d. iz Požege.

U Požegi, 21. veljače 2018. godine.

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2017. godinu

Obavijest - natječaj za org. izvanučioničke nastave 01/2018.

Obavijest - natječaj za org. izvanučioničke nastave  01/2018.

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (obavijest, ekskurzija 01-2018.pdf)obavijest, ekskurzija 01-2018.pdf 250 Kb

Poziv za dostavu ponuda 02-2018

Poziv za dostavu ponude za oraganizaciju izvanučioničke nastave 02 - 2018.

Financijsko izvješće za 2017.

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (FIN. IZVJ. 2017..pdf)FIN. IZVJ. 2017..pdf 298 Kb

Radionica:"e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi"

Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“. Radionica je prvenstveno namijenjena učiteljima i nastavnicima prirodoslovnih predmeta i matematike, ali i svim zainteresiranim učiteljima i nastavnicima koji žele unaprijediti svoju nastavu i obogatiti je novim idejama primjene IKT-a i suvremenih metoda poučavanja.

Radionica će se održati 16. veljače 2018. godine od 10 do 14 sati u Tehničkoj školi u Požegi.

Prijave na radionicu prikupljaju se putem online obrasca, a završavaju 24 sata prije početka radionice ili u trenutku popunjenja raspoloživih mjesta (maksimalno 24).

Više...

• «