Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Dabar 2020.

Dabar 2020.

altOd 9. do 13. studenoga 2020. godine 36.491 učenika Republike Hrvatske pristupilo je natjecanju Dabar 2020. na CARNet-ovom sustavu Loomen. Ovo međunarodno natjecanje promiče informatiku i računalno razmišljanje u preko 50 zemalja u cijelom svijetu. Ovo je bio peti put da se Dabar održava u Republici Hrvatskoj pa tako i u našoj školi.

Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga"Suradnici u učenju" uz podršku Hrvatskog saveza informatičara,Visokog učilišta Algebra i CARNet-a. Natjecanje podržava Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

U natjecanju je sudjelovalo 45 učenika Tehničke škole.

Ističemo uspjeh učenika Filipa Glibe (2.f) i Matka Ćavara (3.f) čiji je rezultat među 10% najboljih učenika Republike Hrvatske u kategoriji GigaDabar (srednja škola) u kojoj je sudjelovalo 4396 učenika.

Pohvaljujemo i slijedeće učenike za postignute rezultate na natjecanju:

  • Luka Šolčić (2.f)
  • Robert Jurić (2.f)
  • Marko Jeleč (2.f)
  • Ivan Bezjak (1.f)
  • Roberto Hodak (1.f)
  • Marin Sabo (1.f)

Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju i čestitamo na uspjehu. Svi su primili digitalne značke i diplome, a Filip i Matko zlatne digitalne značke i diplome. Voditeljica natjecanja u Tehničkoj školi je profesorica Marina Mirković.

Dabar 2020 Dabar 2020 Dabar 2020

Dabar 2020 Dabar 2020