Početna Vijesti Novosti Punionica električnih vozila

Punionica električnih vozila

Nova punionicaDana 10.12.2021. našu školu su posjetili predstavnici tvrtke SCHRACK TECHNIK d.o.o. HRVATSKA. Tom prilikom su našoj školi donirali punionicu električnih vozila tipa CRSE000766 EV PUNIONICA 2x(11-22) kW.
Punionica vozila će se koristiti u edukativne svrhe i biti će od velike pomoći našim profesorima i učenicima.

Učenici će uz pomoć ove punionice steći praktična znanja i vještine o instaliranju i održavanju punionica za vozila.
Učenici će ovom donacijom također će nadopuniti znanja o održavanju Litij ionskih baterija za električna vozila.

Ovom prilikom se zahvaljujemo predstavnicima tvrtke SCHRACK TECHNIK d.o.o. Hrvatska na aktivnoj potpori koju kontinuirano daju sustavu strukovnog obrazovanja.

Nova punionicaNova punionicaNova punionica