Početna Natjecanja Mreža čitanja

Mreža čitanja

Mreža čitanjaRegionalna razina kviza znanja i kreativnosti „Mreža čitanja“ održana je u petak, 11. ožujka 2022.
Na regionalnoj razini natjecatelji su kroz 60 pitanja trebali pokazati poznavanje radnje romana „Putar i parizer“ autora Jerka Mihaljevića i romana „Susjed“ autorice Marine Vujčić.
Osim poznavanja radnje, provjeravalo se i znanje o biografijama pisaca i poznavanju žanra.

Mreža čitanjaRegionalnoj razini pristupilo je ukupno 332 učenika. Za prelazak na nacionalnu razinu natjecanja bilo je potrebno točno riješiti 75% kviza (45 od 60 pitanja).
Na nacionalnoj razini natjecat će se 271 učenik, a među njima je i naših šest učenica i  učenika: Karlo Drašković (4.f), Filip Čuljak (1.f), Karlo Kapčević (1.f), Lara Kordaso (1.f), Ivona Šilhan (3.b) i Viktorija Maričević (3.e).

Čestitamo učenicima na postignutom uspjehu i želimo im puno sreće na nacionalnoj razini natjecanja koja će se održati u svibnju!