Početna EU projekti Ljestvica poretka nakon prijave učenika za drugu mobilnost u Sevillu za godinu 2021./2022.

Nakon što je projektni tim upoznao učenike sa ciljevima i načinom provedbe projekta mobilnosti, uslijedile su prijave učenika. Za mobilnost u Sevillu se prijavilo 25 učenika, a planirano je da na mobilnost pođe 16 učenika iz sljedećih zanimanja: Tehničar za mehatroniku - 4 učenika, Strojarski računalni tehničar - 5 učenika, Automehatroničar - 4 učenika, Autoelektričar - 2 učenika i Elektromehaničar - 1 učenik. Uz već prije navedene uvjete(opći uspjeh, vladanje i motivacijsko pismo), od učenika se traži da posjeduju COVID putovnicu, odnosno da u vrijeme putovanja ima ispunjene sve uvjete za ulazak u Španjolsku. Također smo sastavili i rezervnu listu učenika koji će prisustvovati na pripremama. Učenici mogu pogledati dokumentaciju i uložiti prigovor na rang ljestvicu od 08.06. do 10.06.2022. kod koordinatora projekta.

Slijedeće tablice prikazuju poredak učenika za svako zanimanje prema gore navedenim uvjetima. Zbog zaštite podataka poredak je objavljen pod lozinkom koju su učenici naveli u svojoj prijavi.

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (rezultatiSevilla.pdf)rezultatiSevilla.pdfLjestvica poretka455 Kb