Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Županijsko natjecanje u atletici - Požega, 21.10.2022.

Županijsko natjecanje u atletici - Požega, 21.10.2022.

Županijsko natjecanje u atleticiNa ovogodišnjem Županijskom natjecanju u atletici, učenici naše škole u konkurenciji srednjih škola osvojili su prvo mjesto i ostvarili plasman na Državno prvenstvo koje će se održati krajem mjeseca ožujka u Puli.
Ekipu naše škole „Tehničar“ predstavljali su učenici: Luka Barić, Ivan Bezjak, Mihael Martinaš, Marin Šarić, Filip Eržen, Mihael Heig, Leonardo Nović Ivanović, Roko Raguž i Viktor Jelavić.

Rezultati po disciplinama: 100m – Luka Barić (1.mj.), 400m – Filip Eržen (1.mj.), 800m – Ivan Bezjak (1.mj.), 1500m – Marin Šarić (2.mj.), bacanje kugle – Mihael Heig (2.mj.), skok u vis – Mihael Martinaš (2.mj.), skok u dalj – Roko Raguž (2.mj.), štafeta 4x100m u sastavu Barić-Martinaš-Nović Ivanović-Eržen (1.mj.).

Sve čestitke našim mladićima i puno uspjeha na Državnom natjecanju!

Marko Hruška, prof.

Županijsko natjecanje u atletici Županijsko natjecanje u atletici