Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Županijsko natjecanje u odbojci

Županijsko natjecanje u odbojci

Naši odbojkaši na natjecanjuNa ovogodišnjem Županijskom natjecanju u odbojci, učenici naše škole u konkurenciji srednjih škola osvojili su odlično 3. mjesto. U prvoj utakmici bolja od nas bila je ekipa Gimnazije, dok su naši dečki u napetoj završnici pobijedili ekipu Katoličke Gimnazije rezultatom 2:1. i tako osvojili već spomenuto 3. mjesto.

Ekipu naše škole „Tehničar“ predstavljali su učenici: Luka Fuček, Luka Vidić, Leon Bošković, Ante Čabraja, Tvrtko Janković, Luka Barić, Mihael Martinaš, Kristian Kopilaš i Bruno Samardžija.
Sve čestitke našim mladićima za pokazani trud i zalaganje kako na sportskom terenu, tako i izvan njega.
Marko Hruška, prof.