Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Ljetna akademija „Obnovljivi izvori energije“

Ljetna akademija „Obnovljivi izvori energije“

Obnovljivi izvori energijeU sklopu projekta Tehničke škole, Slavonski Brod RCK Slavonika 5.1 učenici naše škole  sudjelovali su na Ljetnoj akademiji „Obnovljivi izvori energije“. Održana je u Dubrovniku od 2. do 9. srpnja 2023. Učenici su imali priliku izraziti svoju kreativnost i inovativnost, usavršiti postojeća znanja te usvojiti nova. U radionicama su surađivali s učenicima drugih škola koje su partneri projekta te stekli nova poznanstva.
Sudjelovali su učenici slijedećih škola: Tehnička škola Slavonski Brod, Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod, Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška, Srednja škola Valpovo, Tehnička škola Nikola Tesla Vukovar, Industrijsko-obrtnička škola Slatina, SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica, Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška, Tehnička škola Županja te Tehnička škola Požega.

 Osim radnog dijela obišli smo i mnoge kulturno-povijesne znamenitosti grada i okolice te uživali u suncu i moru.
Učenici naše škole koji su sudjelovali u projektu su Emerik Baltić (2.F), Dominik Obradović(1.F) i Jakov Peica (1.F). Pratiteljica učenicima bila je profesorica Karolina Kraljević Malvić.

Ljetna akademija je još jedna uspješno realizirana aktivnost projekta Regionalni centar kompetentnosti (RCK) Slavonika 5.1 koju je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

 

Obnovljivi izvori energije Obnovljivi izvori energije Obnovljivi izvori energije