Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova

MAT liga

MAT ligaMAT liga ekipno je matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Nastala je sa željom za popularizacijom matematike, većom motivacijom učenika i njihovih mentora te poticanjem zajedništva i timskog rada. Svaka ekipa se sastoji od dva člana iste generacije iz iste škole. Natjecanje ima 4 kola i odvija se online, nakon svih kola slijede ukupni rezultati i finale najboljih ekipa. Ove godine natječe se 8 600 učenika iz 370 škola. Našu školu predstavljaju učenici Edi Bojčić, Andrija Bagarić, Luka Karničnik, Nikola Smoljanović, Marko Matičević (1.F) i učenice Marija Džalto (1.F), Sara Sertić, Veronika Samaržija (4.A).

Želimo svim ekipama puno sreće u natjecanju!
Mentorice ekipa su profesorice Karolina Kraljević Malvić i Kristina Milković.

MAT liga MAT liga MAT liga