Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Profesori u Portugalu

Profesori u Portugalu

Profesori u PortugaluU periodu od 29.09.2013. do 06.10.2013. troje nastavnika Tehničke škole iz Požege te po jedna osoba iz partnerskih ustanova Unius d.o.o. i Color Emajl d.o.o. boravili su u portugalskom gradu Braga na stručnom usavršavanju iz tematike CNC obrade metala , Rapid Prototyping-u i CAD/CAM postupaka modeliranja.

Stručno usavršavanje ostvareno je uz pomoć Agencije za mobilnost i programe EU kroz projekt mobilnosti Leonardo da Vinci potprogram VETPRO.

Tijekom mobilnosti nastavnici su posjetili nekoliko proizvodnih (najvećim dijelom autoindustrije) poduzeća, koje u svom proizvodnom procesu koriste „nove tehnologije“ u postupcima obrade metala.

Osim strukovnih sadržaja, profesori su upoznali Portugal kroz mnoge kulturološke sadržaje.

Profesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u PortugaluProfesori u Portugalu